Zavrieť menu

Kategórie

Stavebný poradca

Domov ---

Bramac strešné systémy

Bramac strešné systémy 24/10/2008 x4590

Prečo sa rozhodnúť pre BRAMAC

Bramac je dlhodobo najpredávanejšou strešnou krytinou na Slovensku . Prečo je tomu tak , Vám objasní niekoľko nasledujúcich argumentov.

Škridly Bramac sa pri procese sušenia sušia a nevypalujú sa , ako je to v prípade pálených škridiel . Tak je zabezpečené to , že Bramac sa pri výrobe nezmrští a zachováva si svoj presný tvar. Škridly Bramac sú preto rovnaké a aj najjemnejšia drážka je vyrobená presne.

 

Tvarovo presné škridly spolu s originálnym systémom doplnkov zabezpečujú maximálnu funkčnosť strešného plášťa a vyriešenie každého detailu na streche.

Strecha Bramac ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality. Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku, porovnajte ju s inými značkami alebo materiálmi a budete príjemne prekvapení!

S kúpou strechy BRAMAC získava zákazník automaticky písomnú 30-ročnú záruku. Pri škodách spôsobených mrazom zahŕňa táto záruka dokonca aj zabezpečenie výmeny krytiny.

V každom regióne Vám zástupcovia firmy Bramac ponúknu bezplatné odborné poradenstvo, vypracovanie cenovej ponuky, ako aj sprostredkovanie kontaktu na najbližšieho predajcu, resp. pokrývača.

Bramac je jediná spoločnosť zo strechárskeho odvetvia oprávnená používať značku „Environmentálne vhodný výrobok.“ Všetky modely škridiel sú plne recyklovateľné, energeticky úsporne vyrobené a neobsahujú chemické látky znečisťujúce životné prostredie.

Príslušnosť k celosvetovému koncernu nám umožňuje prístup k najmodernejším inováciám a technológiám, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu výrobkov.

Ročne sa na Slovensku pre strechu Bramac rozhodne najviac, až 12 000 zákazníkov. Ak chcete novú kvalitnú strechu, rozhodnite sa aj vy správne.

Kategórie